| SKU | UF0010108 |
| Product Name | Commercial Treadmil |
| N.W / G.W | 250 kg / 320 kg |
| DIM | 2290*920*1650 mm |
| Display | Touch Screen (15 inches) |
| Input | 220V, 8.6 A |
| Power | 3.0 HP-7.0 HP |
| Speed | 1.0-20.0 km/h |
| Incline | 0-20.0 degrees |
| Running Belt | 2.5 mm |
| Running Board | 25 mm |
| Running Area | 1650*580 mm |
| Max Load | 150 kg |
Commercial Treadmill UF0010108
Union Max is a Chinese wholesale manufacturer, supplier, and exporter of Commercial Treadmills. If you need Commercial Treadmills in bulk, please contact us now.
SKU:
UF0010108
Category: Treadmills
Related products
Request a Quote
Click the button below to get a detailed quote for the fitness equipment you need. Start your journey towards a more successful fitness business now!




