| SKU | UF2060310 |
|---|---|
| Product Name | Glasses Barbell |
| Length | 120cm |
| Color | Silver |
| Handle Diameter | 25mm |
| Sleeve Diameter | 50mm |
| Material | A3 Steel |
| Configuration / Load bearing | 2 copper sleeves 2 bearings, 400LB |
Glasses Barbell UF2060310
Union Max is a Chinese wholesale manufacturer, supplier, and exporter of Glasses Barbell. If you need Glasses Barbell in bulk, please contact us now.
SKU:
UF2060310
Category: Barbells
Related products
Request a Quote
Click the button below to get a detailed quote for the fitness equipment you need. Start your journey towards a more successful fitness business now!




