| SKU | UF2060311 |
|---|---|
| Product Name | Hexagonal Olympic Bar-1 |
| Length | 140cm |
| Color | Black |
| Grip Diameter | 25mm |
| Sleeve Diameter | 50mm |
| Material | Q235 |
| Configuration / Load bearing | No bearings, no copper sleeves, 700LB |
Hexagonal Olympic Bar UF2060311
Union Max is a Chinese wholesale manufacturer, supplier, and exporter of Hexagonal Olympic Bar. If you need Hexagonal Olympic Bar in bulk, please contact us now.
SKU:
UF2060311
Category: Barbells
Related products
Request a Quote
Click the button below to get a detailed quote for the fitness equipment you need. Start your journey towards a more successful fitness business now!




