| SKU | UF2060314 |
|---|---|
| Product Name | Open Trap Bar |
| Size | 2000*790*230mm |
| Color | Black-Silver |
| Two Handle Diameters | 28mm, 38mm |
| Sleeve Diameter | 50mm |
| Material | Carbon steel |
| Load bearing | 800kg |
Open Trap Bar UF2060314
Union Max is a Chinese wholesale manufacturer, supplier, and exporter of Open Trap Bar. If you need Open Trap Bar in bulk, please contact us now.
SKU:
UF2060314
Category: Barbells
Related products
Request a Quote
Click the button below to get a detailed quote for the fitness equipment you need. Start your journey towards a more successful fitness business now!




