| SKU | UF2060307 |
|---|---|
| Product Name | Safety Squat Barbell |
| Length | 220cm |
| Color | Black + silver |
| Grip Diameter | 30mm |
| Sleeve Diameter | 50mm |
| Material | Steel + chrome plating |
| Configuration / Load bearing | 2 copper sleeves, 2 bearings, 300kg |
Safety Squat Barbell UF2060307
Union Max is a Chinese wholesale manufacturer, supplier, and exporter of Safety Squat Barbell. If you need Safety Squat Barbell in bulk, please contact us now.
SKU:
UF2060307
Category: Barbells
Related products
Request a Quote
Click the button below to get a detailed quote for the fitness equipment you need. Start your journey towards a more successful fitness business now!




