| SKU | UF2060313 |
|---|---|
| Product Name | Special Hexagonal Bar |
| Size | 168*70*27.5cm |
| Color | Black-Silver and Black-Silver-Orange |
| Three Handle Diameters | 25mm, 38mm, 50mm |
| Sleeve Diameter | 50mm |
| Material | Carbon steel |
| Load bearing | 300kg |
Special Hexagonal Bar UF2060313
Union Max is a Chinese wholesale manufacturer, supplier, and exporter of Special Hexagonal Bar. If you need Special Hexagonal Bar in bulk, please contact us now.
SKU:
UF2060313
Category: Barbells
Related products
Request a Quote
Click the button below to get a detailed quote for the fitness equipment you need. Start your journey towards a more successful fitness business now!




