| SKU | UF2060308 |
|---|---|
| Product Name | Swiss Bar-Normal Quality |
| Length | 220cm |
| Color | Black |
| Grip Diameter | 30mm |
| Sleeve Diameter | 50mm |
| Material | Steel |
| Configuration / Load bearing | No bearings, no copper sleeves, 200kg |
Swiss Bar UF2060308
Union Max is a Chinese wholesale manufacturer, supplier, and exporter of Swiss Bar. If you need Swiss Bar in bulk, please contact us now.
SKU:
UF2060308
Category: Barbells
Related products
Request a Quote
Click the button below to get a detailed quote for the fitness equipment you need. Start your journey towards a more successful fitness business now!




