| SKU | UF2060309 |
|---|---|
| Product Name | Swiss Bar-High Quality |
| Length | 210cm |
| Color | Black + silver |
| Grip Diameter | 28mm |
| Sleeve Diameter | 50mm |
| Material | Steel |
| Configuration / Load bearing | No bearings, no copper sleeves, 300kg |
Swiss Bar UF2060309
Union Max is a Chinese wholesale manufacturer, supplier, and exporter of Swiss Bar. If you need Swiss Bar in bulk, please contact us now.
SKU:
UF2060309
Category: Barbells
Related products
Request a Quote
Click the button below to get a detailed quote for the fitness equipment you need. Start your journey towards a more successful fitness business now!




