| SKU | UF0010211 |
| Product Name | Treadmill |
| Motor Power | 3.0HP(0.85HP Continuous) |
| Rated Voltage | AC220-240V/50HZ AC110-120V/60HZ |
| Speed range | 1.0-16KM/H |
| Program | P1-P12, Three meter mode |
| Max User Weight | 130KG |
| Running Area | 1100mm*440mm |
| Expand Size | 1420mm*700mm*1220mm |
| Foldable Size | 750mm*700mm*1300mm |
| Optional | Bluetooth/APP/Massage / Automatic Incline |
Treadmill UF0010211
Union Max is a Chinese wholesale manufacturer, supplier, and exporter of Treadmill. If you need Treadmill in bulk, please contact us now.
SKU:
UF0010211
Category: Treadmills
Related products
Request a Quote
Click the button below to get a detailed quote for the fitness equipment you need. Start your journey towards a more successful fitness business now!




