| SKU | UF0010218 |
| Product Name | Treadmill |
| Motor Power | 1.5HP(0.65HP Continuous) |
| Rated Voltage | AC220V-240V/50HZ AC110-120V/60HZ |
| Speed range | 1-12.8KM/H |
| Program | P1-P12,Three meter mode |
| Max User Weight | 90KG |
| Running Area | 950mm*380mm |
| Expand Size | 1240*600*1050mm |
| Foldable Size | 545*600*1150mm |
| Optional | Bluetooth/USB/MP3/APP/Massage |
Treadmill UF0010218
Union Max is a Chinese wholesale manufacturer, supplier, and exporter of Treadmill. If you need Treadmill in bulk, please contact us now.
SKU:
UF0010218
Category: Treadmills
Related products
Request a Quote
Click the button below to get a detailed quote for the fitness equipment you need. Start your journey towards a more successful fitness business now!




