| SKU | UF0010223 |
| Product Name | Treadmill |
| Motor Power | 1.5HP(0.54HP Continuous) |
| Rated Voltage | AC220-240V/50HZ AC110-120V/60HZ |
| Speed range | 1-12KM/H |
| Program | P1-P12,Three meter mode |
| Max User Weight | 90KG |
| Running Area | 910mm*350mm |
| Expand Size | 1270mm*625mm*1220mm |
| Foldable Size | 380mm*625mm*1220mm |
Treadmill UF0010223
Union Max is a Chinese wholesale manufacturer, supplier, and exporter of Treadmill. If you need Treadmill in bulk, please contact us now.
SKU:
UF0010223
Category: Treadmills
Related products
Request a Quote
Click the button below to get a detailed quote for the fitness equipment you need. Start your journey towards a more successful fitness business now!




