| SKU | UF0010227 |
| Product Name | Treadmill |
| Motor Power | 1.0HP(0.45HP Continuous) |
| Rated Voltage | AC220-240V/50HZ AC110-120V/60HZ |
| Speed range | 1-8KM/H |
| Program | P1-P6 |
| Max User Weight | 80KG |
| Running Area | 765mm*280mm |
| Expand Size | 1100mm*536mm*1130mm |
| Foldable Size | 290mm*536mm*1130mm |
Treadmill UF0010227
Union Max is a Chinese wholesale manufacturer, supplier, and exporter of Treadmill. If you need Treadmill in bulk, please contact us now.
SKU:
UF0010227
Category: Treadmills
Related products
Request a Quote
Click the button below to get a detailed quote for the fitness equipment you need. Start your journey towards a more successful fitness business now!




