| SKU | UF0010404 |
| Product Name | Treadmill |
| Motor Power | 2.0HP(0.75HP Continuous) |
| Rated Voltage | AC220-240V/50HZ AC110-120V/60HZ |
| Speed range | 1.0-6KM/H |
| Max User Weight | 100KG |
| Running Area | 1000mm*400mm |
| Expand Size | 1270mm*520mm*115mm |
| Optional | Handrail/APP |
Treadmill UF0010404
Union Max is a Chinese wholesale manufacturer, supplier, and exporter of Treadmill. If you need Treadmill in bulk, please contact us now.
SKU:
UF0010404
Category: Treadmills
Related products
Request a Quote
Click the button below to get a detailed quote for the fitness equipment you need. Start your journey towards a more successful fitness business now!




